Top

SEO Uzmanı

uzman

SEO Uzmanı Olarak Hizmetlerim;

SEO uzmanı hizmetim ile sizde başarıya imza atın. Yakın çağ artık sona eriyor ve Dijital çağ geçiş yapıyoruz. Son 50 yılda dünya daha önce benzeri görülmemiş bir döneme giriş yaptı. Artık her şeyin teknoloji olduğu bir dönemde yaşıyoruz. Bu çağ ayak uydurabilenler başarıya ulaşırken ayak uyduramayanlar gerileyerek yok olmaya doğru gidiyor.

Dijital pazarlama bunun en güzel örneği, artık eski moda stratejilerle devam eden şirketler küçülerek değer kaybediyor modern teknolojiye uyum sağlayabilenler ise pazarın en büyüğü oluyor. Müşteriler artık kullanımı yaygın ve kolay olan sınırsız bilgi kaynağı internete sahip yapacakları her işe internet üzerinden yaptıkları araştırmalarla karar veriyorlar. Eğer aradıkları bilgilerde siz karşılarına çıkmıyorsanız bu kitleyi kazanma şansınızda bulunmuyor. Bu bahsettiğimiz kitle ise pazarın %50’lik dilimini oluşturuyor. Nasıl AVM’ler küçük esnafın işini bitirdiyse, sanal alışverişte AVM’lerin işini bitiriyor.

Online alışveriş’te kira sorunu ve çalışan masrafları neredeyse yarı yarıya düştüğü için ürün fiyatları daha uygun ücretlere satılıyor. Durum böyle olunca tüketicilerde artık online alışverişe yöneliyor. Özellikle online ticaret sitelerinin tüketici gözünde güven kazanmasıyla sektör önüne geçilemez bir şekilde büyümeye başladı. Avrupa ve Amerika gibi gelişmiş ülkelerde ise bu oranlar %70 kadar ulaştı.  Gelişmiş ülkelerde dijital pazarın gelişme sürecinde şunu gördük, internette varlık gösteremeyen firmalar battı, arama motorlarında üst sıralarda yer alanlar milyar dolarlık şirket değerlerine ulaştı. Türkiye gibi pazarın yeni gelişmeye başladığı ülkelerde aynı senaryo yaşanacak, dijital pazara hakim olanlar sektör lideri olurken diğerleri yok olma eşiğine gelecekler. Bu nokta’da ise Türkiye’de gerçekten arama motoru optimizasyonu işi yapabilen sayılı kişiler firmaların gözdesi haline geldi.

nedir

SEO Uzmanı Nedir ?

Arama motoru optimizasyon uzmanı anlamına gelmektedir. Yani arama motorlarının gösterdiği sıralamaları nasıl bir algoritma kullanılarak yapıldığını ve hangi kriterlere göre yapılandırdığını bilen bu konuda yapılan ve yapılacak güncelleştirmeleri takip eden kişilerdir. Yapılan aramalarda insanların karşısına çıkan sonuçların hiçbiri tesadüf veya şans eseri oluşmaz. Hepsinin arkasında büyük bir çalışma vardır. 250’den fazla kriter göz önüne alınarak sitelerde çalışmalar yapılır. SEO uzmanın amacı Google, Yandex ve Bing gibi arama motorlarında, hizmet sundukları kişi veya kurumların belirlediği veya sektörel analizlerle tespit edilen anahtar kelimeleri ilk sıralara çıkarmaktır.

neyapar

SEO Uzmanı Ne Yapar ?

SEO uzmanı çalışma yaptığı web sitelerinin arama motorları üzerinde görünürlülüğünü artırır. Daha üst sıralarda yer almalarını sağlayarak daha fazla trafik elde edilmesini sağlar. Çalışma sürecinde sektör ve site analizleri yaparak düzenli raporlar sunar, site içi SEO çalışmaları yapar, site dışı SEO çalışmaları yapar. Özel çalışmalarda sektörle ilgili yeni siteler üreterek bu sitelere SEO çalışması yapar ve anahtar kelimede ilk sayfada sizin ve sizinle bağlantılı sitelerin yer almasını sağlar.

profil

Neden Müslüm Aslantürk

SEO alanında 8 yıllık hizmet geçmişine sahibim çok sayıda projeye liderlik yaparak başarıya ulaşmasını sağladım. Bu alanda Türkiye’nin en tecrübeli SEO uzmanlarından biriyim. Tüm güncelleme ve yenilikleri yakından takip ederek sıralama algoritmasının en güncel çalışma sistemi bilgilerine sahibim. Ters mühendislik ve testler ile algoritmayı sürekli çözümlüyorum ne kadar yenilikler olsa da temel işleyiş sistemine dayalı çalışmalar yaptığım için sıralamalar kalıcı ve güncellemelerden etkilenmeyen bir konuma gelir. Diğer firmalarla çalışırken sıralama kaybettiğinizde “dalgalanma var düzelir” cevabını alırken bunu müşterimize asla söylemeyiz çünkü dalgalanmalardan etkilenmezsiniz.

5 Comments
 • Bilal pekmezci
  7 Temmuz 2017 at 22:14

  Tesettür giyim üzerine bir eticaret sitem mevcut seo hizmeti almak istiyorum, canlı yayınlarınızı takip ediyorum. Iletişim bölümünden mail attım lütfen kısa sürede dönüş yapınız.

 • inan doğan
  9 Temmuz 2017 at 12:55

  Sizinle çalışmak istiyorum müslüm bey mail olarak bana geri dönüş yaparsanız sevinirim pazar günü olduğu için rahatsız etmek istemedim. Davetiye sektörü için çalışmak istiyorum

 • Bekir
  13 Temmuz 2017 at 21:24

  Seo çalışmalarınız neleri kapsamaktadır. Bilgi verirseniz sevinirim. 1 sitem için iyi bir seo uzmanı ile anlaşmak istiyorum. Sizde uzun süredir takip ettiğim bir seo uzmansınız.

 • Turan
  17 Temmuz 2017 at 22:18

  Blog siteleri için seo hizmetiniz var mı?

Post a Comment