Home / SEO Uzmanı

SEO Uzmanı

seo uzmanından çözümler

SEO uzmanı hizmetim ile sizde başarıya imza atın. Yakın çağ artık sona eriyor ve Dijital çağ geçiş yapıyoruz. Son 50 yılda dünya daha önce benzeri görülmemiş bir döneme giriş yaptı. Artık her şeyin teknoloji olduğu bir dönemde yaşıyoruz. Bu çağ ayak uydurabilenler başarıya ulaşırken ayak uyduramayanlar gerileyerek yok olmaya doğru gidiyor.

Dijital pazarlama bunun en güzel örneği, artık eski moda stratejilerle devam eden şirketler küçülerek değer kaybediyor modern teknolojiye uyum sağlayabilenler ise pazarın en büyüğü oluyor. Müşteriler artık kullanımı yaygın ve kolay olan sınırsız bilgi kaynağı internete sahip yapacakları her işe internet üzerinden yaptıkları araştırmalarla karar veriyorlar. Eğer aradıkları bilgilerde siz karşılarına çıkmıyorsanız bu kitleyi kazanma şansınızda bulunmuyor. Bu bahsettiğimiz kitle ise pazarın %50’lik dilimini oluşturuyor. Nasıl AVM’ler küçük esnafın işini bitirdiyse, sanal alışverişte AVM’lerin işini bitiriyor.

Online alışveriş’te kira sorunu ve çalışan masrafları neredeyse yarı yarıya düştüğü için ürün fiyatları daha uygun ücretlere satılıyor. Durum böyle olunca tüketicilerde artık online alışverişe yöneliyor. Özellikle online ticaret sitelerinin tüketici gözünde güven kazanmasıyla sektör önüne geçilemez bir şekilde büyümeye başladı. Avrupa ve Amerika gibi gelişmiş ülkelerde ise bu oranlar %70 kadar ulaştı.  Gelişmiş ülkelerde dijital pazarın gelişme sürecinde şunu gördük, internette varlık gösteremeyen firmalar battı, arama motorlarında üst sıralarda yer alanlar milyar dolarlık şirket değerlerine ulaştı. Türkiye gibi pazarın yeni gelişmeye başladığı ülkelerde aynı senaryo yaşanacak, dijital pazara hakim olanlar sektör lideri olurken diğerleri yok olma eşiğine gelecekler. Bu nokta’da ise Türkiye’de gerçekten arama motoru optimizasyonu işi yapabilen sayılı kişiler firmaların gözdesi haline geldi.

SEO Uzmanı Nedir ?

Arama motoru optimizasyon uzmanı anlamına gelmektedir. Yani arama motorlarının gösterdiği sıralamaları nasıl bir algoritma kullanılarak yapıldığını ve hangi kriterlere göre yapılandırdığını bilen bu konuda yapılan ve yapılacak güncelleştirmeleri takip eden kişilerdir. Yapılan aramalarda insanların karşısına çıkan sonuçların hiçbiri tesadüf veya şans eseri oluşmaz. Hepsinin arkasında büyük bir çalışma vardır. 250’den fazla kriter göz önüne alınarak sitelerde çalışmalar yapılır. SEO uzmanın amacı Google, Yandex ve Bing gibi arama motorlarında, hizmet sundukları kişi veya kurumların belirlediği veya sektörel analizlerle tespit edilen anahtar kelimeleri ilk sıralara çıkarmaktır.

SEO Uzmanı Ne Yapar ?

SEO uzmanı çalışma yaptığı web sitelerinin arama motorları üzerinde görünürlülüğünü artırır. Daha üst sıralarda yer almalarını sağlayarak daha fazla trafik elde edilmesini sağlar. Çalışma sürecinde sektör ve site analizleri yaparak düzenli raporlar sunar, site içi SEO çalışmaları yapar, site dışı SEO çalışmaları yapar. Özel çalışmalarda sektörle ilgili yeni siteler üreterek bu sitelere SEO çalışması yapar ve anahtar kelimede ilk sayfada sizin ve sizinle bağlantılı sitelerin yer almasını sağlar.

Neden Müslüm Aslantürk

profil

SEO alanında 8 yıllık hizmet geçmişine sahibim çok sayıda projeye liderlik yaparak başarıya ulaşmasını sağladım. Ankara, İstanbul illerine ağırlıklı olarak hizmet verdim. Bu alanda Türkiye’nin en tecrübeli SEO uzmanlarından biriyim. Tüm güncelleme ve yenilikleri yakından takip ederek sıralama algoritmasının en güncel çalışma sistemi bilgilerine sahibim. Ters mühendislik ve testler ile algoritmayı sürekli çözümlüyorum ne kadar yenilikler olsa da temel işleyiş sistemine dayalı çalışmalar yaptığım için sıralamalar kalıcı ve güncellemelerden etkilenmeyen bir konuma gelir. Diğer firmalarla çalışırken sıralama kaybettiğinizde “dalgalanma var düzelir” cevabını alırken bunu müşterimize asla söylemeyiz çünkü dalgalanmalardan etkilenmezsiniz.

18 yorum

 1. Bilal pekmezci

  Tesettür giyim üzerine bir eticaret sitem mevcut seo hizmeti almak istiyorum, canlı yayınlarınızı takip ediyorum. Iletişim bölümünden mail attım lütfen kısa sürede dönüş yapınız.

 2. Sizinle çalışmak istiyorum müslüm bey mail olarak bana geri dönüş yaparsanız sevinirim pazar günü olduğu için rahatsız etmek istemedim. Davetiye sektörü için çalışmak istiyorum

 3. Seo çalışmalarınız neleri kapsamaktadır. Bilgi verirseniz sevinirim. 1 sitem için iyi bir seo uzmanı ile anlaşmak istiyorum. Sizde uzun süredir takip ettiğim bir seo uzmansınız.

 4. Blog siteleri için seo hizmetiniz var mı?

 5. Nebahat Civaoğlu

  Raporlama sıklığı nedir, sem desteğiniz mevcut mudur?

  • Müslüm Aslantürk

   Raporlamalar haftalık ve aylık raporlamalar olarak sunulmaktadır. Rakip analizleri, sıralama ve yapılan seo çalışmaları rapor içerisinde yer almaktadır.

 6. Sadece seo optimizasyonu hizmetiniz var mı hocam.

 7. Iletişime geçerseniz sizle çalışmak istiyoruz müslüm bey

 8. Caner Turanoğlu

  Hocam sem uzmanlığı yapıyor musunuz, eticaret sitemiz için sem uzmanı olarak bizlere, seo ile birlikte hizmet verirseniz sevinirim.

  • Müslüm Aslantürk

   caner bey merhabalar, seo ve sem hizmetimiz bulunmaktadır. Tarafınıza mail olarak detaylı bilgi gönderilmiştir.

 9. Kazım alacati

  Bir eticaret sitesi için seo ve sem hizmeti almak istiyoruz. Adwords ve facebook reklamları da olacak tarafımıza Dönüş YapInız lütfen.

 10. Remzi Güloğlu

  Dijital Pazarlama konusunda hizmet almak isteriz lütfen yorumdaki mail adresinden dönüş yapınız. Bu arada başarılarınızın devamını dilerim canlı yayınlarınız harika.

 11. Harika bir yazı olmuş emeğine sağlık

 12. Merhaba,
  Sitemizle alakalı seo danışmanlığı hizmeti talep ediyoruz. Bilgilendirme ve teklif için dönüş yapabilirseniz seviniriz. Teşekkürler

 13. Hocam selamlar ben sizden hizmet almak istiyorum bana mail ile geri dönüş yaparmisiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir