Top

SEO

Seo terimi Search Engine Optimization, Türkçe karşılığı ile Arama Motoru Optimizasyonu anlamına gelmektedir. Site ana sayfası, alt sayfalar, kategoriler ve içeriklerin arama motorları sıralamaları üzerinde ilk sıralarda çıkması için yapılan çalışmaların bütününü kapsamaktadır.

Seo çalışmaları yaparsanız, siteniz üzerinden verdiğiniz hizmetleri daha üst sıralara çıkartarak daha fazla insanın görmesini sağlayabilirsiniz.

seo arama motoru optimizasyonu hizmetleri

Müslüm Aslantürk olarak 2000 yılından bu zamana Seo konusunda ekibiyle beraber hizmet vermektedir. Türkiye’nin önde gelen markalarıyla çalışarak önemli başarılara imza attık. En uygun fiyatlarla arama motorları üzerinde kalıcı olarak üst sıralarda yer almanız için çalışıyoruz. Küçük veya büyük işletmeler gözetmeksizin en iyi sonuçları elde etmek adına düşük maliyet oranları ile en az ilk sayfada yer almanızı ve organik ziyaretçi edinmenize yardımcı oluyoruz.

Sizin İhtiyacınız Ziyaretçi

Satış yaptığınız ürün veya hizmetleriniz hakkında arama yapılan yüzlerce anahtar kelime bulunmaktadır. Bu anahtar kelimelerinden hangisinden müşteri kazanacağınızı tahmin etmek oldukça zordur. Müşterilerin sizi nasıl buldukları oldukça önemli bir faktördür. İlk sıralarda yer alan siteler daha güvenilir olarak algılanır ve satış oranları daha yüksektir. Çalışmalarımız sabit kelimeleri yükselterek değil yüzlerce kelime üzerinden sitenizi yükselterek yapılır.

Organik ziyaretçi avantajı

İnsanların arama motorları üzerinden arama yaparak sizi bulması ve sitenizi ziyaret etmesine organik ziyaretçi deriz. Organik ziyaretçiler reklam bağlantıları ile gelen ziyaretçilerden daha kazançlı avantajlar sağlar. Organik ziyaretçilerin satış dönüşüm oranı daha fazladır. Hizmet veya ürünü insanların kendisi bulması, arama motorlarının üst sırada göstermesi, insanların size daha fazla güvenmesini sağlar.

Potansiyel müşteri

Arama yaparak ürün veya hizmet arayan kişilerin %80’i kesin alıcı olarak algılanır. Dönüşüm oranlarının fazla olduğu gibi sitenizde geçirdikleri sürede reklamlarla gelen ziyaretçilere oranla daha fazladır. Sitenizde daha fazla zaman geçirerek markalaşmanıza yardımcı olurlar.